Prodej palet

Disponujeme několika obchodními, distribučními a servisními středisky s dostatečnou skladovou kapacitou i pro nejnáročnější zákazníky.
Dodáme Vám jakékoliv množství palet pro Vaši výrobu, distribuci nebo pro vyrovnání paletových sald u Vašich zákazníků.

Palety dodáváme do 24 hodin od objednání, nebo dle přání zákazníka.

Prodáváme palety nové i použité, normované i atypické. Nabídky modelujeme individuálně na míru, podle požadavků zákazníka.

Palety dovezeme v požadovaném množství a termínu podle přání zákazníka na místo určení. Pokud má zákazník vlastní dopravu, připravíme pro něho palety v nejbližším skladu.

Nákup palet

Palety odkupujeme za předem sjednanou cenu. Odkupujeme palety dobré i poškozené, s každou dodávkou palet k zákazníkovi, případně dle jeho potřeby, podle toho, jak je právě zaplněno jeho paletové depo. Odvážíme také palety, které jsou kvůli poškození vyřazené, a tyto zákazníkovi hradíme, nebo je opravujeme.

Opravy palet

LIPPRAHA s.r.o. disponuje profesionálně vybavenými servisními středisky.

K opravám europalet používáme pouze materiál schválený předepsanými normami.

Několikastupňová výstupní kontrola jakosti palet.

Palety odpovídají normám DIN a UIC.

 • Chci koupit palety

  Disponujeme několika obchodními, distribučními a servisními středisky s dostatečnou skladovou kapacitou i pro ty nejnáročnější zákazníky.

  více
 • Chci prodat palety

  Nakupujeme palety za předem sjednanou cenu, dobré i rozbité, různé typy. Palety odvážíme od zákazníků dle jejich přání a potřeb.

  více
 • Chci komplétní paletový servis

  Zajistíme pro Vás komplexní řešení paletového hospodářství, od příjmu palet Vašich odběratelů, po jejich třídění, opravu, uskladnění a jejich dopravu zpět na místo určení.

  více